Możesz być pewnym, że naszym celem jest przeprowadzenie
Ciebie przez wszystkie etapy wychodzenia z długów.

Na pewno w procesie tym uwzględnimy Twoje aktualne możliwości finansowe i zaproponujemy takie opcje, aby koszty zaistniałej sytuacji były możliwie najniższe. Najważniejszym jest, to iż zawsze dążymy do polubownego zakończenia tego typu spraw. Skontaktuj się z nami, a będziemy mogli zaproponować Ci korzystne warunki zawarcia ugody.

Jeżeli nie możesz od razu spłacić całego długu, możesz zaproponować nam realny termin spłaty i wysokość rat. Nasi konsultanci pomogą Ci ustalić najdogodniejsze warunki spłaty, tak aby nie nadwyrężały one Twojego miesięcznego budżetu. Celem jest bowiem zakończenie sprawy z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron. Pamiętaj jednak, że zwracamy uwagę aby nasze działania również edukowały, dlatego musimy poinformować Cię, że w przypadku braku kontaktu i polubownej spłaty zadłużenia, sprawa zostanie skierowana na drogę postępowania sądowego, co może spowodować dodatkowe, niekiedy bardzo wysokie koszty.

Po wydaniu przez Sąd tytułu i braku wpłaty zadłużenia w określonym terminie, egzekucją długu zajmie się komornik, co poza bardzo wysokimi kosztami komorniczymi wiąże się z uregulowaniem odsetek za zwłokę, które są naliczane do czasu całkowitej spłaty zadłużenia. Nie zwlekaj, skontaktuj się jak najszybciej.